Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SHEPARD FAIREY (USA, född 1970): (3) "Andre the giant", färgoffsetlitografier, signerad och daterad 14, ej numrerad upplaga, ca 72x60 cm, i mapp
298467
2015-03-11
Gör en kostnadsfri värdering här