Kurt Ullberger

Kurt Ullberger
Kurt Ullberger
Kurt Ullberger
Kurt Ullberger

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KURT ULLBERGER (1919-2008): "St Karlsö", signerade och daterade K Ullberger -51, olja på pannå, ca 53,5x44 cm

Smärre färgbortfall, en fläck

298490

2015-03-11