Bordslampa bouilotte-typ

Bordslampa bouilotte-typ
Bordslampa bouilotte-typ
Bordslampa bouilotte-typ
Bordslampa bouilotte-typ

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft, grön plåtskärm, mässing, s k bouilotte-typ, höjd 50 cm

Bruksslitage

298491

2015-03-11