Karmstolar Louis XV
2015-03-12
298507
| Klubbat belopp | 8 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
KARMSTOLAR, 1 par, Louis XV, 1700-tal, träskuren dekor, ryggbricka i rotting, stoppade sitsar, sitthöjd ca 45 cm
Skador, renoverade