Engelskt fällbord

Engelskt fällbord
Engelskt fällbord
Engelskt fällbord
Engelskt fällbord
Engelskt fällbord
Engelskt fällbord
Engelskt fällbord
Engelskt fällbord

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÄLLBORD, England, omkring 1900, fanerat i mahogny, tredelad pelarfot delvis balusterformad, skivans diameter ca 103 höjd ca 66 cm

Slitage, skivan med lagning på undersidan

298508

2015-03-12