Engelskt fällbord
2015-03-12
298508
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FÄLLBORD, England, omkring 1900, fanerat i mahogny, tredelad pelarfot delvis balusterformad, skivans diameter ca 103 höjd ca 66 cm
Slitage, skivan med lagning på undersidan