Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BUDDHA, Thailand, 1800-tal, guldlackerad brons, höjd 16,5 cm.
slitage, skador
298511
2015-03-12
Gör en kostnadsfri värdering här