Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TOILETTEBORD, Karl Johan, 1800-tal, faneéat i mahogny, spegel med fasetterat glas, lyrformat underrede, detaljer i ben, höjd 143, 88x41 cm
Slitage, skador, sprickor, lagningar
298515
2015-03-12
Gör en kostnadsfri värdering här