Toilettbord Karl Johan

Toilettbord Karl Johan
Toilettbord Karl Johan
Toilettbord Karl Johan
Toilettbord Karl Johan
Toilettbord Karl Johan
Toilettbord Karl Johan
Toilettbord Karl Johan
Toilettbord Karl Johan

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TOILETTEBORD, Karl Johan, 1800-tal, faneéat i mahogny, spegel med fasetterat glas, lyrformat underrede, detaljer i ben, höjd 143, 88x41 cm

Slitage, skador, sprickor, lagningar

298515

2015-03-12