Bordslystrar barockstil
Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
BORDSLYSTRAR, 1 par, barockstil, 1800-tal, för vardera två ljus, stomme i försilvrad mässing, mittstam med karaffer, behängd med olikslipade prismor och klumpar, höjd 75 cm
slitage, smärre skador, ett mindre antal prismor saknas
298518
2015-03-20