Byrå engelska stil

Byrå engelska stil
Byrå engelska stil
Byrå engelska stil
Byrå engelska stil
Byrå engelska stil
Byrå engelska stil
Byrå engelska stil
Byrå engelska stil

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BYRÅ, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, fanérad i idegran, patinerad metallbeslag, höjd ca 73, 76x41 cm

Ytskador

298520

2015-03-12