Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BYRÅ, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, fanérad i idegran, patinerad metallbeslag, höjd ca 73, 76x41 cm
Ytskador
298520
2015-03-12
Gör en kostnadsfri värdering här