Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
JOSEF FRANK (1885-1967), "Diplomat", soffbord, Svenskt Tenn, formgivet 1949, modellnummer 2073, rektangulärt, körsbär, höjd 48, 105x105 cm
Omfattande slitage, märken, repor
298524
2015-03-12
Gör en kostnadsfri värdering här