Josef Frank, "Diplomat", soffbord

Josef Frank,
Josef Frank,
Josef Frank,
Josef Frank,
Josef Frank,
Josef Frank,
Josef Frank,
Josef Frank,

Klubbat för:

8 400 SEK

6 000 SEK

JOSEF FRANK (1885-1967), "Diplomat", soffbord, Svenskt Tenn, formgivet 1949, modellnummer 2073, rektangulärt, körsbär, höjd 48, 105x105 cm

Omfattande slitage, märken, repor

298524

2015-03-12