Lennart Jirlow
2015-03-12
298527
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): "Konstsamlaren", signerad L Jirlow, 141/210, färglitografi, bildmått 42x53 cm