Lennart Jirlow

Lennart Jirlow
Lennart Jirlow

Klubbat för:

3 400 SEK

4 000 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936): "Konstsamlaren", signerad L Jirlow, 141/210, färglitografi, bildmått 42x53 cm

298527

2015-03-12