Arbetsstol industri

Arbetsstol industri
Arbetsstol industri
Arbetsstol industri
Arbetsstol industri
Arbetsstol industri
Arbetsstol industri
Arbetsstol industri
Arbetsstol industri
Arbetsstol industri
Arbetsstol industri
Arbetsstol industri
Arbetsstol industri

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ARBETSSTOL, 1900-talets första hälft, industri, stomme i lackerad metall, klädsel i svart konstskinn, på hjul, höj- och sänkbar

Bruksslitage

298532

2015-03-12