Skåp med vitrindel 1800-tal
Klubbat för:
54 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
VITRINSKÅP, 1800-tal, 2-delat, delvis genombrutet krön, överdel med spröjsade vitrindörrar, nederdel i form av skåp med bakomliggande hyllplan, höjd ca 240 cm, 129x39,5 cm
Nycklar finns att uthämta i utlämningsdisken, enoverat, senare bemålat, slitage
298533
2015-03-12