Skåp med vitrindel 1800-tal

Skåp med vitrindel 1800-tal
Skåp med vitrindel 1800-tal
Skåp med vitrindel 1800-tal
Skåp med vitrindel 1800-tal
Skåp med vitrindel 1800-tal
Skåp med vitrindel 1800-tal
Skåp med vitrindel 1800-tal
Skåp med vitrindel 1800-tal

Klubbat för:

54 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

VITRINSKÅP, 1800-tal, 2-delat, delvis genombrutet krön, överdel med spröjsade vitrindörrar, nederdel i form av skåp med bakomliggande hyllplan, höjd ca 240 cm, 129x39,5 cm

Nycklar finns att uthämta i utlämningsdisken, enoverat, senare bemålat, slitage

298533

2015-03-12