Skrivbord engelsk stil
2015-03-12
298537
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, 3-delat, engelsk stil, fanérat i rot, beslag i patinerad metall, läderklädd bordsskiva, höjd ca 75, 133x47 cm
Ytskador, enstaka färgrester, nyckel saknas