Elin Molin oljemålning

Elin Molin oljemålning
Elin Molin oljemålning
Elin Molin oljemålning
Elin Molin oljemålning
Elin Molin oljemålning
Elin Molin oljemålning

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ELIN MOLIN (1855-1948): Lutaspelande kvinna, signerad och daterad E Molin 1904, olja på pannå, ca 42 x 28 cm

Krackeleringar

298541

2015-03-12