Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ELIN MOLIN (1855-1948): Lutaspelande kvinna, signerad och daterad E Molin 1904, olja på pannå, ca 42 x 28 cm
Krackeleringar
298541
2015-03-12
Gör en kostnadsfri värdering här