Birger Ljungqvist olja
Vollendet
2015-03-12
298572
| Höchstes Gebot | 350 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
BIRGER LJUNGQVIST (1894-1965): Porträtt av författaren Gustav Sandgren, signerad och daterad Birger Ljungquist a tergo, olja på pannå, 73x60 cm