Birger Ljungqvist olja

Birger Ljungqvist olja
Birger Ljungqvist olja
Birger Ljungqvist olja
Birger Ljungqvist olja

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BIRGER LJUNGQVIST (1894-1965): Porträtt av författaren Gustav Sandgren, signerad och daterad Birger Ljungquist a tergo, olja på pannå, 73x60 cm

298572

2015-03-12