Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BIRGER LJUNGQVIST (1894-1965): Porträtt av författaren Gustav Sandgren, signerad och daterad Birger Ljungquist a tergo, olja på pannå, 73x60 cm
298572
2015-03-12
Gör en kostnadsfri värdering här