Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ERNFRIED WAHLQVIST (1814-1895): Insjölandskap med figurer, monogramsignerad och daterad EW 1885, olja på duk, ca 46 x 60 cm
Krackeleringar
298589
2015-03-12
Gör en kostnadsfri värdering här