Ernfried Wahlqvist oljemålning

Klubbat för:

5 800 SEK

3 000 SEK

ERNFRIED WAHLQVIST (1814-1895): Insjölandskap med figurer, monogramsignerad och daterad EW 1885, olja på duk, ca 46 x 60 cm

Krackeleringar

298589

2015-03-12