Matta Maj Svanström

Matta Maj Svanström
Matta Maj Svanström
Matta Maj Svanström
Matta Maj Svanström
Matta Maj Svanström
Matta Maj Svanström

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MAJ SVANSTRÖM, matta, Klockaregårdens Hemslöjd, röllakan, signerad MS KH, 240 x 148 cm, smärre slitage

298592

2015-03-19