Pollok Sinclair Nisbeth oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

POLLOK SINCLAIR NISBET (1848-1922): Nordafrkansktstadsmotiv med figurer, signerad Pollok S Nisbeth, olja på duk, ca 47x34 cm

298603

2015-03-12