Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LAURENTZ CARLSSON (född 1900): (2) Motiv från Åre samt fjällmotiv, signerade Laurentz C-n 1932, olja på pannå, 26 x 37 resp. 22 x 28 cm
298618
2015-03-12
Gör en kostnadsfri värdering här