Laurentz Carlsson Åre

Laurentz Carlsson Åre
Laurentz Carlsson Åre
Laurentz Carlsson Åre
Laurentz Carlsson Åre
Laurentz Carlsson Åre
Laurentz Carlsson Åre
Laurentz Carlsson Åre
Laurentz Carlsson Åre

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LAURENTZ CARLSSON (född 1900): (2) Motiv från Åre samt fjällmotiv, signerade Laurentz C-n 1932, olja på pannå, 26 x 37 resp. 22 x 28 cm

298618

2015-03-12