Vera Nilsson oljemålning

Vera Nilsson oljemålning
Vera Nilsson oljemålning
Vera Nilsson oljemålning
Vera Nilsson oljemålning
Vera Nilsson oljemålning
Vera Nilsson oljemålning

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

VERA NILSSON (1888-1979): Porträtt, signerad Vera, olja på pannå, 60x49 cm

298624

2015-03-15