Olle Nyman oljemålning

Olle Nyman oljemålning
Olle Nyman oljemålning
Olle Nyman oljemålning
Olle Nyman oljemålning
Olle Nyman oljemålning
Olle Nyman oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OLLE NYMAN (1909-1999): "Sittande man", signerad och daterad O Nyman -49, olja på duk, 92x83 cm

298626

2015-03-15