Speldosa 1900-tal

Speldosa 1900-tal
Speldosa 1900-tal
Speldosa 1900-tal
Speldosa 1900-tal
Speldosa 1900-tal
Speldosa 1900-tal

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPELDOSA, 1900-talets början, 3 melodier, Made in Switzerland, i träskrin, höjd 8, 16 x10 cm, i originalask märkt Thorens nr 28

298631

2015-03-12