Birgitta Hahn akvarell

Birgitta Hahn akvarell
Birgitta Hahn akvarell

Klubbat för:

750 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

BIRGITTA HAHN (född 1938): "La Tour Eiffel", signerad och daterad Birgitta Hahn 2003, akvarell, 65x45 cm

Zustandsbeschreibung

298633

2015-03-15