Klubbat för:
750 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
BIRGITTA HAHN (född 1938): "La Tour Eiffel", signerad och daterad Birgitta Hahn 2003, akvarell, 65x45 cm
Zustandsbeschreibung
298633
2015-03-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner