Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
PAUL FISCHER (Danmark, 1864-1932): tillskriven, "En flicka som ser efter ett bi", monogramsignerad PF, olja på duk, ca 29x26,5 cm
Fläckar, smärre färgbortfall
298641
2015-03-12
Gör en kostnadsfri värdering här