Klubbat för:
1 300 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
SCROLL, Kina, 1900-tal, Xue Qi, kalligrafi, stämpelsignerad, bildmått ca 89x32 cm
Zustandsbeschreibung
298644
2015-03-12
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner