Kinesisk scroll

Kinesisk scroll
Kinesisk scroll

Klubbat för:

1 300 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

SCROLL, Kina, 1900-tal, Xue Qi, kalligrafi, stämpelsignerad, bildmått ca 89x32 cm

Zustandsbeschreibung

298644

2015-03-12