Torador

Torador
Torador
Torador
Torador
Torador
Torador

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TORADOR, luntlåsgevär, pipa med trumf, sock med baeslag av vitmetall, dekornitar, längd ca 177 cm

Skador och lagningar

298645

2015-03-17