Tv-apparat AGA

Tv-apparat AGA
Tv-apparat AGA
Tv-apparat AGA
Tv-apparat AGA
Tv-apparat AGA
Tv-apparat AGA
Tv-apparat AGA
Tv-apparat AGA
Tv-apparat AGA
Tv-apparat AGA
Tv-apparat AGA
Tv-apparat AGA
Tv-apparat AGA
Tv-apparat AGA

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AGA, tv, 1950/60-tal, teak, på hjul, höjd 82 cm

Ytskador, ej funktionstestad

298652

2015-03-12