Gunnar larson färglitografi

Gunnar larson färglitografi
Gunnar larson färglitografi

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GUNNAR LARSON (född 1925): Landskap, signerad Gunnar Larson, 347/360, färglitografi, ca 50 x 63 cm

298664

2015-03-12