Oskar Larsen pastell
2015-03-12
298677
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OSKAR LARSEN (1882-1972): Kvinnoporträtt, pastell, signerad och daterad Oskar Larsen 1931, 52x41 cm