Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SLAGLÅSGEVÄR, dubbelpipigt, 1800-talets mitt, damaskerade pipor, graverade bakåtvända lås, kolv med skuren dekor och kolvdosa, längd 108 cm
Slitage, kolvbräcka
298683
2015-03-17
Gör en kostnadsfri värdering här