Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
THÈKOPPAR, med fat, 5 st., porslin, Kina, 1700-tal, grisailledekor, koppens höjd ca 6 cm, extra kopp samt udda fat medföljer (sprickor)
Enstaka nagg, färgbortfall
298690
2015-03-12
Gör en kostnadsfri värdering här