Ljusstakar silver 1800-tal

Ljusstakar silver 1800-tal
Ljusstakar silver 1800-tal
Ljusstakar silver 1800-tal
Ljusstakar silver 1800-tal
Ljusstakar silver 1800-tal
Ljusstakar silver 1800-tal
Ljusstakar silver 1800-tal
Ljusstakar silver 1800-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, Georg Henrik Åkerberg (verksam 1819-1868), Växjö 1825, dekor av psykopomper, oval fot, höjd ca 11,5 cm

Smärre bucklor

298692

2015-03-12