Silverljusstake

Silverljusstake
Silverljusstake
Silverljusstake
Silverljusstake
Silverljusstake
Silverljusstake
Silverljusstake
Silverljusstake
Silverljusstake
Silverljusstake

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUSSTAKE, silver, möjligen Danmark, 1800-talets slut, avslutad i triangelformad fot, höjd ca 7 cm, total vikt ca 83 g

Något sned, bruksslitage

298704

2015-03-12