Silverljusstake
2015-03-12
298704
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LJUSSTAKE, silver, möjligen Danmark, 1800-talets slut, avslutad i triangelformad fot, höjd ca 7 cm, total vikt ca 83 g
Något sned, bruksslitage