Salt- och pepparkar silver

Salt- och pepparkar silver
Salt- och pepparkar silver
Salt- och pepparkar silver
Salt- och pepparkar silver
Salt- och pepparkar silver
Salt- och pepparkar silver
Salt- och pepparkar silver
Salt- och pepparkar silver

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SALT- och PEPPARKAR, 1 par, silver, otydliga stämplar, bär spår av tidigare förgyllning, godronnerad dekor, samt av psykopomper, vikt ca 111 g

Något ojämna i mynning

298712

2015-03-12