Bokstöd Alfa & Omega

Bokstöd Alfa & Omega
Bokstöd Alfa & Omega
Bokstöd Alfa & Omega
Bokstöd Alfa & Omega

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BOKSTÖD, 2 st, enligt uppgift 1940-tal, Alfa & Omega, formgivna av Estrid Ericson för firma Svenskt Tenn, vita, järn, höjd ca 11 cm

Slitage

298719

2015-03-12