Herman Talvik

Herman Talvik
Herman Talvik
Herman Talvik
Herman Talvik
Herman Talvik
Herman Talvik

Klubbat för:

650 SEK

2 000 SEK

HERMANN TALVIK (Estland, 1906-1984): Det gula huset, signerad Talvik, olja på duk, 45x32 cm

298725

2015-03-15