Laliquefat fyrkantiga

Laliquefat fyrkantiga
Laliquefat fyrkantiga
Laliquefat fyrkantiga
Laliquefat fyrkantiga
Laliquefat fyrkantiga
Laliquefat fyrkantiga
Laliquefat fyrkantiga
Laliquefat fyrkantiga

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FAT, 3 st, 1900-tal, märkta Lalique, fyrkantiga, med reliefdekor av blommor, 23x23 cm

Enstaka nagg

298730

2015-03-12