Herman Talvik

Herman Talvik
Herman Talvik
Herman Talvik
Herman Talvik
Herman Talvik
Herman Talvik

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HERMANN TALVIK (Estland, 1906-1984): Höstträd, signerad Talvik, 1960-tal, olja på duk, 38x61 cm

298731

2015-03-15