Hermann Talvik
2015-03-15
298734
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HERMANN TALVIK (Estland, 1906-1984): Brinnande busken, signerad och daterad Talvik 1946, olja på pannå, 54x37 cm