Silverskålar 1800-tal

Silverskålar 1800-tal
Silverskålar 1800-tal
Silverskålar 1800-tal
Silverskålar 1800-tal
Silverskålar 1800-tal
Silverskålar 1800-tal
Silverskålar 1800-tal
Silverskålar 1800-tal
Silverskålar 1800-tal
Silverskålar 1800-tal
Silverskålar 1800-tal
Silverskålar 1800-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅLAR, 2 st, silver, 1800-tal, Venedig, dekor med delvis genombrutna dekorhänklar, fantasistämplar, höjd ca 6-7 cm, total vikt ca 324 g

Lagningar

298739

2015-03-12