Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅLAR, 2 st, silver, 1800-tal, Venedig, dekor med delvis genombrutna dekorhänklar, fantasistämplar, höjd ca 6-7 cm, total vikt ca 324 g
Lagningar
298739
2015-03-12
Gör en kostnadsfri värdering här