Oscar Brentzell oljemålning
Klubbat för:
950 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
OSCAR BRENTZELL (1896-1966), "Stadsgården Stockholm", signerad och daterad 1954, olja på duk, 23X28 cm
Kuntoraportti
298752
Päivämäärä:
2015-03-12