Oscar Brentzell oljemålning

Oscar Brentzell oljemålning
Oscar Brentzell oljemålning
Oscar Brentzell oljemålning
Oscar Brentzell oljemålning
Oscar Brentzell oljemålning
Oscar Brentzell oljemålning

Klubbat för:

950 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

OSCAR BRENTZELL (1896-1966), "Stadsgården Stockholm", signerad och daterad 1954, olja på duk, 23X28 cm

Kuntoraportti

298752

Päivämäärä:

2015-03-12