Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KAKELBORD, 1930/40-tal, på underrede i rokokostil, en platta signerad Upsala Ekeby AB Rune Agdler, höjd62, 82 x 55 cm
Kakel med slitage
298753
2015-03-13
Gör en kostnadsfri värdering här