Kakelbord Upsala Ekeby

Kakelbord Upsala Ekeby
Kakelbord Upsala Ekeby
Kakelbord Upsala Ekeby
Kakelbord Upsala Ekeby
Kakelbord Upsala Ekeby
Kakelbord Upsala Ekeby
Kakelbord Upsala Ekeby
Kakelbord Upsala Ekeby

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAKELBORD, 1930/40-tal, på underrede i rokokostil, en platta signerad Upsala Ekeby AB Rune Agdler, höjd62, 82 x 55 cm

Kakel med slitage

298753

2015-03-13